Yardım

Pexels photo 356079

Dopingi nasıl satın alırım?

İlanınızı hazırladıktan sonra ve yönetici onayı ile yayına alındıktan sonra ilanlarım kısmında işlem yapmak istediğiniz ilanın yanındaki ''işlemler'' butonundan ''ilana torpil ekle '' diyerek arzu ettiğiniz dopingi satın alabilirsiniz.

İlan başlığı nasıl atılır?

İlan vermek istediğinizde websitemizin ana sayfasında üye olduğunuz isme tıkladığınızda açılan menüden ''ilan ver'' seçeneğine tıklayarak ilan vermek istediğiniz ürününüzün ait olduğu kategori ve alt kategorileri seçerek sonraki adım butonuna tıkladığınızda sizi ilanınızı oluşturma kısmına yönlendirecektir.İlan başlığı yeni açılan bu sayfanın en üst kısmında belirecektir.

Ücretsiz ilan hakkım ne kadar?

Verkirayagitsin.com'a üye olmak tamamen ücretsiz olduğu gibi verdiğiniz tüm ilanları ücretsiz ve süresiz yayınlama hakkınız vardır.

Doping Çeşitleri Neler?

Anasayfa vitrini; İlanınızın verkirayagitsin.com'u ziyaret eden sayısız insan tarafından ana sayfamızda görülmesini istiyorsanız ''anasayfa vitrini'' satın alabilirsiniz. Kategori vitrini;İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında, vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz. Mesela, satılık/kiralık eviniz için Kategori Vitrini aldınız. İlanınız hem Emlak sayfasında hem de Konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümlerinde yer alır. Üst sıradayım dopingi;İlanınızın bulunduğu kategorideki yapılan aramalarda en üstlerde yer almasını istiyorsanız ''üst sıradayım dopingi''ni alabilirsiniz. Farklıyım dopingi;İlanınızın benzer ilanlar içerisinde farklı renkte ve daha kalın yazı ile yazılarak ve arka fonu rengi değiştirilerek fark edilmesini kolaylaştırmak istiyorsanız ''farklıyım dopingi''ni satın alabilirsiniz. İlan görüntüleme benzer ilanlar dopingi;İlanınız benzer aramalarda yandaki sekmede görüntülenecektir. Acil acil dopingi;Hemen almak, satmak kiraya vermek yada kiralamak istiyorsanız ''acil acil dopingi'' paketini satın alabilrsiniz.

Nasıl ilan veririm?

İlan vermek istediğinizde websitemizin ana sayfasında üye olduğunuz isme tıkladığınızda açılan menüden ''ilan ver'' seçeneğine tıklayarak ilan vermek istediğiniz ürününüzün ait olduğu kategori ve alt kategorileri seçerek sonraki adım butonuna tıkladığınızda sizi ilanınızı oluşturma kısmına yönlendirecektir.

Üyelik iptali nasıl yaparım?

Websitemizden herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız veya istediğinizi bulamadığınızı düşünüyorsanız bize '' üyelik iptali ''linkine tıklayarak talepte bulunabilirsiniz.

Üyelik ücreti ne kadar?

Verkirayagitsin.com'a üye olmakta ilan vermekte tamamen ücretsizdir.

Yeni üye nasıl olurum?

Verkirayagitsin.com'un ana sayfasında sağ üst kısımda yer alan ''kayıt ol'' butonuna basarak veya'' üye ol ''a tıklayarak üye olma sayfamıza gidebilirsiniz.

Nasıl mağaza açarım?

Verkirayagitsin.com anasayfasından üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra üyelik adınız üzerine tıklayarak açılan medünden ''mağaza'' daha sonra ''mağaza oluştur'' a tıklayarak mağaza oluşturma işlemine başlayabilirsiniz.

İlan arama nasıl yapılır?

Verkirayagitsin.com anasayfasında sol üst bölümde yer alan arama kısmına aramak istediğiniz ürün ile ilgili anahtar kelime ile veya biliyorsanız ilan no ile arama yapabilirsiniz.