GET Güvenli E-Ticaret

Imghak

GET sisteminin amacı alıcı ve satıcıyı korumak ve güvenli alışverişi sağlamaktır. Alıcı ve satıcı riske girmeden ticaretlerini kolayca yapabilirler.

Alırken

verkirayagitsin.com Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız işlemerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Satın aldığınız veya kiraladığnız ürün elinize geçip incelediğinizde ve onay verdiğinizde yapmış olduğunuz ödeme Güvenli E-Ticaret hesabından satcının veya kiralayanın eline geçer. Eğer  satın aldığınız veya kiraladığınz ürün satıcının bahsettiği nitelikleri barındırmıyorsa ürünü iade eder ve iptal işlemini gerçekleştirerek Güvenli E-Ticaret  havuz hesabından geri alabilirsiniz.

Ödeme:

Ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeyi üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

Satıcı Puanı:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra satıcı ile ilgili düşüncelerinizi diğer verkirayagitsin.com kullanıcılarıyla paylaşabilir, vereceğiniz puanla satıcıları veya kirlama yapan üyelerimizi değerlendirebilirsiniz. Böylece paylaştığınız yorumlarla diğer alıcıları alışveriş sürecinde yönlendirebilir, fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Satarken

İşinizi Büyütün:

verkirayagitsin.com’da ticaret yaparak milyonlarca alıcıya kolaylıkla ulaşabilir, işinizi internet ortamında büyütebilir, rahatlıkla gelirlerinize gelir katabilirsiniz.

Güvence:

Verkirayagitsin.com Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız.Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından geri alabilirsiniz. 

Satıcı Puanı:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra satıcı ile ilgili düşüncelerinizi diğer verkirayagitsin.com kullanıcılarıyla paylaşabilir, vereceğiniz puanla satıcıları değerlendirebilirsiniz. Böylece paylaştığınız yorumlarla diğer alıcıları alışveriş sürecinde yönlendirebilir, fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.